Aromaterapie

Účinky minerálů a esenciálních olejů se vzájemně doplňují. Je možné ladit v různých barvách, aby souzněl s vaší osobností. Nebo vybírat podle účelu, který by měl šperk představovat pro jeho nositele. Je možné zvolit náramek na ruku nebo přívěšek/náhrdelník na krk a mít tak svou oblíbenou vůni v podobě esencí po celý den u sebe a nechávat působit na vaše smysly. Šperk by měl být vytvořen ze základního pórovitého kamene Lávy nebo dřevěných semínek Rudraksha, do kterých se esenciální olej dobře vsákne, nestéka a jeho vůně tak vydrží.

Já jsem si vybrala esenciální oleje doTTERRA. Zaujal mne široký sortiment a hlavně způsob zpracování EO. Oleje si pro sebe objednávám z oficiálních stránek doTERRA, je tedy garantován původ. Pokud vás zajímají bližší informace, pošlu vám zcela nezávazně obratem jejich nabídku.

Pro konzultaci esenciálních olejů a výběru šperku mne kontaktujte zde: https://www.leagemsjewellery.cz/kontakty-ceny/

Esenciální oleje doTERRA jsou čisté terapeutické oleje, pod značkou CPTG - Certifikované čisté oleje terapeutické třídy. Zdroje olejů jsou zajištěny šetřným způsobem. DoTTERA co-impact sourcing - vzájemně výhodný způsob získávání zdrojů (Fair trade). Dále nadace DoTTERA Healing Hand Foundation, která zajišťuje pomoc lidem po celém světě, kteří jsou vystaveni těžkým životním podmínkám.